Breaking Trump News: Çështja ‘Russiagate’, edhe dhëndri i Trump, Jared Kushner nën hetim


Get all the latest and breaking Trump news right here on WeFeedViral.com, 24 hours a day, Seven days a week.

Bringing you popular trending content about everything you want to know from all over, as it is and unedited for YOU to decide.

Edhe pse presidenti i SHBA ndodhet në një tur ndërkombëtar në Europë, çështja ‘Russiagate’ e ndjek ngado.

Tashmë radhën e ka dhëndri i tij Jared Kushner i cili tashmë është pjesë e hetimeve të FBI-së për lidhjet me Rusinë, të paktën kështu raportojnë mediat amerikane. Kushner i cili po shoqëron kreun e Shtepisë së Bardhë gjatë turit, po hetohet për shkak të takimeve dhe komunikimeve me ambasadorin e Rusisë dhe një bankier në Moskë.

source

Tags:
Trump News
Trump News Today
Latest Trump News
Trump Breaking News Right Now

Advertisements

Related posts

Leave a Reply