Alternatywna mozaika newsów 2 XII 2016 – HORYZONT ZDARZEŃ #79 #PizzaGate #Corruption #Wikileaks ( NOT #FakeNews)1) Wojna o fałszywe newsy – coraz większe armaty. 2) Julian Assange – co naprawdę się z nim dzieje? 3) Trump prezydentem? To nie jest jeszcze takie pewne. 4) Australia i marihuana medyczna – pełna legalizacja.

source

Advertisements

Related posts

4 Thoughts to “Alternatywna mozaika newsów 2 XII 2016 – HORYZONT ZDARZEŃ #79 #PizzaGate #Corruption #Wikileaks ( NOT #FakeNews)”

  1. W żadnym razie, ale to w ŻADNYM razie, nie można nazywać normalną, sytuację w której trzeba mieć zgodę na uprawę jakiejkolwiek rośliny! Rozumiem, że ktoś może podchodzić do sprawy tak, że jako permanentny niewolnik (najczęściej mentalny) systemu panującego na świecie, widzi jedynie możliwość powolnych i to często niedosięgających jego pokolenia zmian, ale na litość, szanujmy się! Każdy z nas urodził się wolny – niezależnie gdzie się urodził, i wszelkie przywileje jakie dotyczą bezpośrednio jego osoby, niekrzywdzące bezpośrednio innych, należą mu się jak "psu buda"!

  2. Zawsze jest to coś przedniego, porządnego, człowieczego w przekazie. Traktowanie Kota godne szacunku. Kocham Pana Panie Bazgier.

  3. uff.kapelusz jednak jest 🙂 wdzieczny za kolejne newsy pozdrawiam serdecznie:)

Comments are closed.